Politikamız, tüm çalışanlarımız için en iyi yaşam koşullarını sağlayarak çevreye zarar vermeden, ideal koşullarda kaliteli üretmeye dayanarak, yüksek kaliteli ürünlerimizle en iyi hizmeti vermektedir. Bunun dışında, ana hedefimiz ülkemizi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmek ve POLIMEKS’i global bir marka haline getirmektir.

Diğer politika hedeflerimizden biri de zaman değerlendirilmektedir. Zamanı tekrarlanabilir sıra malzemesi olarak algılarız. Zamanı pozitif enerjiye çevirip üretimimizde kullandığımızda kaliteyi sürekli geliştirebileceğimizi ve daha ucuza mal edebileceğimizi biliyoruz.

“Küreselleşmenin sonucu ekonomik sınırları açtığı” düşüncesiyle tüm dünyayı ülkemiz olarak kabul ettik, bu sayede önemli hedeflerimiz temiz enerjiyle üreterek tüm insanlara daha iyi bir gelecek ve değerler sunacak.

HERKES İÇİN BAŞARI

Şirketimiz, ISO 9001: 2008 sertifikalı üretim ve kalite yönetimi, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kısa sürede değerli bir marka imajı yaratmış, segmentinde lider firmalar arasında yerini almıştır.

Polimeks, üretimin% 30’unu yapıştırıcı ve ihraç eden, aynı zamanda sektörün gelişmesine katkıda bulunan ve yurt içinde ve yurt dışında farkındalık yaratan bir sanayi kuruluşudur.

Polimeks Kimya, gelişmiş ülkelerle rekabet için Ar-Ge faaliyetlerinin öneminin farkındadır ve Ar-Ge’yi sistematik bir şekilde tekrarlanması gereken bir süreç olarak görmektedir.

Üç kıtaya ihracat yapan, global bir marka olma yolunda ilerleyen, ihracatçı ülke sayısını artıran, yurtdışında yeni bayilikler yaratan firmamız, mevcut ülkelerde satış hacmimizi artırmayı hedeflemektedir.

Polimeks, AYSAD ve ASKON kuruluşlarının bir üyesidir.